Hasicí přístroje - revize, servis, plnění a opravy hasicích přístrojů

Našim klientům nabízíme kompletní servis v oblasti hasicích přístrojů. Kromě prodeje hasicích přístrojů českého výrobce Albeco se především specializujeme na následný servis, revize a údržbu hasicích přístrojů, které uživatelům ukládá příslušná vyhláška.

Revize hasicích přístrojů

praskove-hasici-pristrojeProblematiku revizí a kontrol hasicích přístrojů řeší vyhláška MV ČR č. 246/2001 Sb., která mimo jiné určuje osoby, které tyto revize hasicích přístrojů smějí provádět a podle jakých předpisů a požadavků. Veškeré revize a kontroly hasicích přístrojů se řídí kromě výše uvedené prováděcí vyhlášky také průvodní dokumentací výrobce daného typu hasicího přístroje. Naši technici jsou pravidelně školeni a přezkušováni odpovědnými orgány v souladu s ČSN ISO 11 602-2, norm. příloha A na všechny typy hasicích přístrojů dodávaných na český trh.

Nabízíme kompletní služby v oblasti revizí a kontrol hasicích přístrojů:

 • pravidelné revize hasicích přístrojů přímo u zákazníka
 • jednorázové kontroly a revize hasicích přístrojů přímo u zákazníka
 • servisní smlouvy na revize hasicích přístrojů (po uzavření sami hlídáme termíny revizí a kontrol, zvýhodněné ceny revizí hasicích přístrojů a další výhody)
 • drobné opravy hasicích přístrojů přímo na místě
 • množstevní slevy a slevy pro stálé zákazníky

Veškeré revize a kontroly jsou náležitě dokladovány dle Vyhlášky č. 246/2001 Sb. a vyhlášky 23/2008 Sb. (revizní zpráva - protokol, plomba s datem revize, označení kontrolního štítku - datum, kontrolor, atd.)

Servis, opravy a plnění hasicích přístrojů

hasici-pristrojeNabízíme Vám servis, opravy a plnění hasicích přístrojů, které na rozdíl od pravidelných revizí hasicích přístrojů nemohou být prováděny přímo u zákazníka, proto jsou také někdy nazývány dílenským servisem hasicích přístrojů. Kromě plnění hasicích přístrojů a jejich oprav se také provádějí tlakové zkoušky nádob hasicích přístrojů. Veškerý dílenský servis hasicích přístrojů, stejně jako jejich revize, jsou náležitě protokolovány (protokol o provedeném úkonu, plomba a štítek s datem a jménem technika)

Provádíme následující dílenský servis hasicích přístrojů:

 • plnění hasicích přístrojů (vodní, sněhový, práškový, pěnový)
 • opravy hasicích přístrojů
 • zajistíme tlakové zkoušky nádob hasicích přístrojů
 • odvezení a zpětná instalace hasicích přístrojů
 • expresní opravy hasicích přístrojů
 • vše rychle a levně po celé ČR

Pokud potřebujete revizi, kontrolu, servis, opravu či plnění Vašeho hasicího přístroje tak neváhejte a kontaktujte nás buď na e-mail info@servispo.cz nebo přímo na tel: 775 643 989. Budeme se těšit.

Chcete vědět víc?

Pro ty, kteří mají zájem dozvědět se více informací o hasicích přístrojích, jsme připravili krátký seriál, kde se dozvíte veškeré důležité informace. Zde je pár prvních článků z připravovaného seriálu "O hasicích přístrojích":

Práškové hasicí přístroje

Práškový hasicí přístroj

Nabízíme kvalitní přáškové hasicí přístroje od českého výrobce. Samozřejmostí je servis, údržba a revize hasicích přístrojů.

Vodní hasicí přístroje

Vodní hasicí přístroje

Prodáváme vodní hasicí přístroje české výroby. Samozřejmostí je servis, údržba a revize hasicích přístrojů.

Sněhové hasicí přístroje

sněhové hasicí přístroje

Nabízíme prodej sněhových hasicích přístrojů české výroby. Samozřejmostí je servis, údržba a revize hasicích přístrojů.

Pěnové hasicí přístroje

Pěnový hasicí přístroj

Prodáváme pěnové hasicí přístroje od českého výrobce. Samozřejmostí je servis, údržba a revize hasicích přístrojů.

Jste zde: Home Služby Hasicí přístroje